Безкоштовні Оголошення

Разрешение вывоз картин, скульптур / Дозвіл вивезення експерт

Додати в обране
500

Помогаем оформить, получить разрешение на вывоз предметов искусства (картин, скульптур, икон) для свободного пересечения границ Украины.
Работаем удаленно по всей Украине.
Сроки оформления - 1-2 дня.
По итогу - Вы получите заключение от государственного эксперта, на гербовом бланке с мокрой печатью. Вы передаете нам фото картины, скульптуры, иконы и описание, мы удаленно все делаем и отправляем готовые документы Вам Новой почтой.
,,
Согласно предписаниям законов - можно вывозить предметы искусства, которые были созданы после 1950 года. Второй важный параметр - предмет искусства не должен представлять культурную ценность национального масштаба. Если оба параметра не касаются Вашего предмета искусства - значит Вашу картину, скульптуру, икону можно вывозить.
,,
Однако на практике на таможенно-пропускных пунктах не всегда и не везде есть эксперт (представитель Министерства культуры, минкульт). Получается, что работникам таможни нужно самим решать - "Пропускать Вас с предметами искусства или нет?". Сотрудники таможни не обладают специальными знаниями в сфере искусства и поэтому требуют документ, в котором четко будет прописано "Предмет мистецтва підлягає вивезенню за межі кордону України".
,,
Специалисты галереи АртДом помогают художникам, скульпторам, коллекционерам получить документы для вывоза в максимально короткие сроки (1-2 дня). Мы работаем по всей Украине и доставляем готовые документы почтой.
,,,
Допомагаємо оформити, одержати дозвіл для вивезення предметів мистецтва (картин, скульптур) за межі кордону. Працюємо віддалено по всій Україні. Ви передаєте нам фото картини, скульптури та опис, ми віддалено все робимо та відправляємо готові документи Новою поштою. Ви отримаєте висновок від державного експерта на гербовому бланку з мокрою печаткою. Термін виготовлення - 1-2 дні.
,,
Відповідно до приписів законів - можна вивозити предмети мистецтва, які були створені після 1950 року. Другий важливий параметр - предмет мистецтва не повинен представляти культурну цінність національного масштабу. Якщо обидва параметри про Ваш предмет мистецтва – Вашу картину, скульптуру можна вивозити.
,,
Проте на практиці на митно-пропускних пунктах не завжди і не скрізь є експерти (представники Міністерства культури, мінкульт). Виходить, що працівники митниці повинні самостійно вирішувати – "Пропускати Вас із предметами мистецтва чи ні". Співробітники митниці не мають спеціальних знань у сфері мистецтва і тому вимагають документ, у якому чітко буде прописано "Предмет мистецтва підлягає вивезенню за межі кордону України".
,,
Фахівці галереї АртДом допомагають художникам, скульпторам, колекціонерам отримати документи для вивезення в найкоротші строки (1-3 дні). Ми працюємо по всій Україні та доставляємо готові документи поштою.
--
дозвіл, мистецтвознавча експертиза, искусствоведческая экспертиза, вывоз культурных ценностей, вивіз культурних цінностей, довідка, справка

img5931
Україна
Київ
вул. Льва Товтого 6

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

ArtDom
artdom.com.ua@gmail.com
+380632478102
Находится в: Інші послуги
Зареєструйтесь, щоб додати рецензію
Comments powered by Disqus 25